• Türkçe
  • English
+90 332 358 39 39
+90 538 977 07 82 Whatsapp Destek Hattı
ASTRO PLUS 2137 LINE

Astro serisi performans ve işleme
kalitesiyle ahşap işlerinizde en iyi
çözümleri, rekabetçi fiyatıyla sunar.

MODELLER

Yeni Nesil, Kolay Kullanım, Pratik Çözümler

Tam Uyumlu Kontrol Ünitesi, Servo Motor ve Sürücü Seti

Tüm hareket eksenlerinde bulunan Ser vo Motorlar, Servo Sürücüler, Kontrol ünitesi ve Kablo grubu Siemens marka kullanılmıştır. Tam uyum ve yüksek güvenlikli haberleşme protokolü ile makinenin sorunsuz bir şekilde yüksek hızlarda çalışmasına olanak tanır.

Aktüatörlü Vakum Bölge Kontrolü

Venom serisinde vakumlu çalışma tablası Alüminyum Malzemeden oluşmaktadır. Standart Venom serilerinde tabla 8 vakum bölgesinden oluşur ve ikinci vakum pompası spindle motorun bulunduğu bölgeyi otamatik açar, ekstra vakum gücünü artırır, küçük parçalarda yüksek tutuş imkanı sağlar.

Otomatik Boşaltma Konveyörü

Kesimi tamamlanmış parçaların boşaltma ve süpürme sistemi ile taşındığı makine ön konveyörüdür. Boşaltma konveyörünün sensörlü olması öndeki parçalar alındıkça konveyörün hareket etmesine ve tüm parçaların ön kısımdan toparlanmasına olanak tanır.

Otomatik Yükleme Sistemi

Tabla üzerinde kesimi tamamlanan plakanın, boşaltma konveyörüne aktarılması ve tablanın süpürülmesinden sonra, otomatik olarak yeni plakanın tabla üzerine yerleştirilmesini sağlayan otomatik yükleme sis temidir.

Kablosuz El Çarkı

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım...


Cnc Router

cnc router, mobilya cnc router, reklam cnc router

cnc ahşap işleme

Kalıp Cnc Router

Ahşap Cnc Router, Marangoz Cnc, Mobilya Cnc Router, Mobilya İşleme, Kapı İşleme, Kapı Cnc Router, Reklam Cnc Router, Döküm Cnc, Döküm Cnc Router