• Türkçe
  • English
+90 332 358 39 39
+90 538 977 07 82 Whatsapp Destek Hattı
TORRO

Torro serileri, ahşabın şekil alacağı tüm süreçlerde yüksek hız ve performansı ile hızlı ve mükemmel sonuçlar sunar.

MODELLER

Yüksek Hızlarda Maksimum Performans

Tam Uyumlu Siemens Kontrol Ünitesi, Servo Motor ve Sürücü Seti

Tüm hareket eksenlerinde bulunan Servo Motorlar, Servo Sürücüler, Kontrol ünitesi ve Kablo grubu Siemens marka kullanılmıştır. Tam uyum ve yüksek güvenlikli haberleşme protokolü ile makinenin sorunsuz bir şekilde yüksek hız larda çalışmasına olanak tanır.

Tabla Koruma Sistemi

Sadece ELFAMAK ürünlerinde bulunan kullanıcı dostu bu uygulama ile yapılan program hatalı bile olsa, spindle motorunuz tablaya 1 mm mesafede kendini otomatik durdurur. Torro serileri ile birlikte sunulan bu akıllı yazılım sayesinde hem tablanız hem takımınız hem de spindle motorunuz zarar görmez.

Otomatik Boşaltma Konveyörü

Kesimi tamamlanmış parçaların boşaltma ve süpürme sistemi ile taşındığı makine ön konveyörüdür. Boşaltma konveyörünün sensörlü olması öndeki parçalar alındıkça konveyörün hareket etmesine ve tüm parçaların ön kısımdan toparlanmasına olanak tanır.

Bu özellik opsiyoneldir.

Otomatik Boşaltma ve Süpürme Sistemi

Tabla üzerinde kesimi tamamlanan plakanın, boşaltma konveyörüne aktarılması ve tablanın süpürülmesinden sonra, otomatik olarak yeni plakanın tabla üzerine yerleştirilmesini sağlayan otomatik yükleme sistemidir. Bu özellik opsiyoneldir.

Baskı Rulo Sistemi

Birden fazla plakanin üst üste aynı anda kesilebilmesini ve olası vakum sorunları yaşayacağınız işleriniz de büyük bir kolaylıkla sorunsuz kesim yapmanızı sağlayan sistemdir.

Bu özellik opsiyoneldir.

Kablosuz El Çarkı

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım...


Cnc Router

cnc router, mobilya cnc router, reklam cnc router

cnc ahşap işleme

Kalıp Cnc Router

Ahşap Cnc Router, Marangoz Cnc, Mobilya Cnc Router, Mobilya İşleme, Kapı İşleme, Kapı Cnc Router, Reklam Cnc Router, Döküm Cnc, Döküm Cnc Router