• Türkçe
  • English
+90 332 358 39 39
+90 538 977 07 82 Whatsapp Destek Hattı
TORRO PLUS

Torro serileri, ahşabın şekil alacağı tüm süreçlerde yüksek hız ve performansı ile hızlı ve mükemmel sonuçlar sunar.

MODELLER

Yeni Nesil, Yüksek Hız, Üstün Performans

Tam Uyumlu Siemens Kontrol Ünitesi, Servo Motor ve Sürücü Seti

Tüm hareket eksenlerinde bulunan Servo Motorlar, Servo Sürücüler, Kontrol ünitesi ve Kablo grubu Siemens marka kullanılmıştır. Tam uyum ve yüksek güvenlikli haberleşme protokolü ile makinenin sorunsuz bir şekilde yüksek hız larda çalışmasına olanak tanır.

Aktüatörlü Vakum Bölge Kontrolü

Torro serilerinde vakumlu çalışma tablası Alüminyum Malzemeden oluşmaktadır. Standart Torro Plus serilerinde tabla 8 vakum bölgesinden oluşur ve otomatik olarak aktüatör vana sistemi ile her bölge ayrı ayrı kontrol edilir.

Otomatik Boşaltma Konveyörü

Kesimi tamamlanmış parçaların boşaltma ve süpürme sistemi ile taşındığı makine ön konveyörüdür. Boşaltma konveyörünün sensörlü olması öndeki parçalar alındıkça konveyörün hareket etmesine ve tüm parçaların ön kısımdan toparlanmasına olanak tanır.

Bu özellik opsiyoneldir.

Otomatik Boşaltma ve Süpürme Sistemi

Tabla üzerinde kesimi tamamlanan plakanın, boşaltma konveyörüne aktarılması ve tablanın süpürülmesinden sonra, otomatik olarak yeni plakanın tabla üzerine yerleştirilmesini sağlayan otomatik yükleme sistemidir. Bu özellik opsiyoneldir.

Kablosuz El Çarkı

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım...


Cnc Router

cnc router, mobilya cnc router, reklam cnc router

cnc ahşap işleme

Kalıp Cnc Router

Ahşap Cnc Router, Marangoz Cnc, Mobilya Cnc Router, Mobilya İşleme, Kapı İşleme, Kapı Cnc Router, Reklam Cnc Router, Döküm Cnc, Döküm Cnc Router