• Türkçe
  • English
+90 332 358 39 39
+90 538 977 07 82 Whatsapp Destek Hattı
QUADRO PLUS

Quadro tüm reklam ve tanıtım işlerinizi en iyi çözümlerle minimum süreçlerde ekonomik bir şekilde yapmanıza olanak tanır.

MODELLER

Ekonomik ve Kullanıcı Dostu

Radonix Kontrol Sistemi

Quadro Serisinde bilgisayar tabanlı kontrol sistemi kullanılmıştır. Bu sistem radonix programı ile çalıştırılmaktadır.

12 Takımlı Sabit Magazin

Quadro serisinde 12 takımlı sabit takım magazini kullanılmaktadır. Otomatik modda makina tüm takım değiştirme işlemlerini otomatik olarak yapar. Ayrıca kullanıcıdan bağımsız, otomatik olarak sistem takımın boyunu ölçer, hafızasına kaydedip bu takım boyunu kullanarak işlemine devam eder. İhtiyaç duyulması halinde ek olarak takım değiştirme işlemi operatör kontrolünde manuel olarak da yapılabilmektedir. Quadro’da bu özellik opsiyoneldir.

Vakum Bölge Kontrollü Compact Lamine Tabla

Quadro serisinde vakumlu çalışma tablası compact lamine malzemeden oluşmaktadır. Standart Quadro Plus serilerinde tabla 5 vakum bölgesinden oluşur ve manuel olarak vana sistemi ile her bölge ayrı ayrı kontrol edilir.

Otomatik Boşaltma ve Süpürme Sistemi

Tabla üzerinde kesimi tamamlanan plakanın, makine ön kısmında bulunan otomatik boşaltma konveyörüne transferini ve tabla üzerindeki tozların süpürülmesini sağlayan sistemdir. Bu sistemle çok kısa sürede tabla üzeri temizlenerek yeni malzemeye yer açılmış olur. Bu özellik opsiyoneldir.

Kablolu El Çarkı

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım...


Cnc Router

cnc router, mobilya cnc router, reklam cnc router

cnc ahşap işleme

Kalıp Cnc Router

Ahşap Cnc Router, Marangoz Cnc, Mobilya Cnc Router, Mobilya İşleme, Kapı İşleme, Kapı Cnc Router, Reklam Cnc Router, Döküm Cnc, Döküm Cnc Router