• Türkçe
  • English
+90 332 358 39 39
+90 538 977 07 82 Whatsapp Destek Hattı
CEO PLUS

Modüler uygulamalarınızda CEO CNC delik makinaları ile pratik çözümlere hızlı bir şekilde ulaşın.

Modüler uygulamalarda, yeni nesil ve benzersiz

Tam Uyumlu Kontrol Ünitesi

CNC Delik makinalarına özel olarak tasarlanmış İtalyan TPA yazılımı kullanılmıştır. Bu yazılım içerisinde bulunan CAD/CAM modülleri, kanal açma, delik delme, yüzey işleme v.b. freze işlemlerini kolay bir şekilde tasarlamanıza ve programlamanıza olanak sağlar.

Çift Tutucu ile Parça Pozisyonlama

Servo motorlarla kontrol edilen tutucular sayesinde iş parçası taşıma ve poziyonlama işlemlerinizi yüksek hassasiyette ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlar.

Çoklu Delik ve Testere Ünitesi

Kullanılan çoklu delik ünitesi, üst ve yan olmak üzere 5 farklı yüzeyde delme işlemi yapabilir. Testere ile de kesme ve kanal işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

Yüksek verimli Çalışma Tablası

CEO serilerinde havalı tabla tipi tercih edilmiştir. Bu sayede iş parçanız zarar görmeden, hızlı ve kolay bir şekilde makine üzerinde işlenebilme kabiliyeti verir.

Freze İşlemleri İçin Spindle Motor Kullanımı

Sahip olduğu spindle motor sayesinde kanal açma, delik delme, yüzey işleme, kenar ve köşe kesim işlemlerinizi gerçekleştirmenize olanak sağlar.

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım...


Cnc Router

cnc router, mobilya cnc router, reklam cnc router

cnc ahşap işleme

Kalıp Cnc Router

Ahşap Cnc Router, Marangoz Cnc, Mobilya Cnc Router, Mobilya İşleme, Kapı İşleme, Kapı Cnc Router, Reklam Cnc Router, Döküm Cnc, Döküm Cnc Router