• Türkçe
  • English
+90 332 358 39 39
+90 538 977 07 82 Whatsapp Destek Hattı
ALTOR

ALTOR

Altor kalıp ve model işlerinizde, kolay ve hızlı bir şekilde, titiz, kaliteli ve ekonomik çözümlerle daima yanınızda.

MODELLER

Kalıp ve Modellemede Üst Düzey Performans

Tam Uyumlu Delta Kontrol Ünitesi, Servo Motor ve Sürücü Seti

Tüm hareket eksenlerinde bulunan Ser vo Motorlar, Servo Sürücüler, Kontrol ünitesi ve Kablo grubu Siemens marka kullanılmıştır. Tam uyum ve yüksek güvenlikli haberleşme protokolü ile makinenin sorunsuz bir şekilde yüksek hızlarda çalışmasına olanak tanır.

8 Takımlı Sabit Magazin

Altor Pro serisinde otomatik 8 takımlı sabit takım magazini kullanılmaktadır. Makina otomatik modda tüm takım değiştirme işlemlerini otomatik yapar. Ayrıca kullanıcıdan bağımsız, otomatik olarak sistem takımın boyunu ölçer, hafızasına kaydedip bu takım boyunu kullanarak işlemine devam eder. İhtiyaç duyulması halinde ek olarak takım değiştirme işlemi operatör kontrolünde manuel olarak da yapılabilmektedir.

Tabla Koruma Özelliği

Sadece ELFAMAK ürünlerinde bulunan kullanıcı dostu bu uygulama ile yapılan program hatalı bile olsa, spindle motorunuz tablaya 1 mm mesafede kendini otomatik durdurur. Venom ile birlikte sunulan bu akıllı yazılım sayesinde hem tablanız hem takımınız hem de spindle motorunuz zarar görmez.

Bu özellik opsiyoneldir.

T Slot Kanallı Alüminyum Tabla

Altor serisinde T slot kanallı çalışma tablası Alüminyum Malzemeden oluşmaktadır. İş parçası T slot kanallara pabuçlar vasıtası ile pratik bir şekilde istenilen bölgeye sabitlenir.

Kablolu El Çarkı

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım...


Cnc Router

cnc router, mobilya cnc router, reklam cnc router

cnc ahşap işleme

Kalıp Cnc Router

Ahşap Cnc Router, Marangoz Cnc, Mobilya Cnc Router, Mobilya İşleme, Kapı İşleme, Kapı Cnc Router, Reklam Cnc Router, Döküm Cnc, Döküm Cnc Router