• Türkçe
  • English
+90 332 358 39 39
+90 538 977 07 82 Whatsapp Destek Hattı
ALTOR MINI

ALTOR MİNİ

Altor kalıp ve model işlerinizde, kolay ve hızlı bir şekilde, titiz, kaliteli ve ekonomik çözümlerle daima yanınızda.

MODELLER

Kalıp ve Modellemede Üst Düzey Performans

Radonix Kontrol Sistemi

Altor Mini Serisinde bilgisayar tabanlı kontrol sistemi kullanılmıştır. Bu sistem radonix programı ile çalıştırılmaktadır.

4 Takımlı Sabit Magazin

Altor Mini serisinde otomatik 4 takımlı sabit takım magazini kullanılmaktadır. Makina otomatik modda tüm takım değiştirme işlemlerini otomatik yapar. Ayrıca kullanıcıdan bağımsız, otomatik olarak sistem takımın boyunu ölçer, hafızasına kaydedip bu takım boyunu kullanarak işlemine devam eder. İhtiyaç duyulması halinde ek olarak takım değiştirme işlemi operatör kontrolünde manuel olarak da yapılabilmektedir.

Yüksek Hassasiyette İşlenmiş Ray ve Vidalı Mil Yatakları

Ray ve vidalı mil yatakları Double Kolon CNC de tek parça halinde işlenen ve titreşimden arındırılmış şase yapısına sahip olan makinelerimizde, ray ve vidalı mil yatak paralellikleri minimum tolerans aralıklarında tutularak uzun süre yüksek performansa dayanabilecek güçlü bir konstrüksiyon oluşturulmuştur. Bu yapı içerisinde, kullanım ömrü yüksek ve atölye çalışma şartlarına elverişli lineer ray ve arabalar tercih edilmiştir.

T Slot Kanallı Alüminyum Tabla

Altor serisinde T slot kanallı çalışma tablası Alüminyum Malzemeden oluşmaktadır. İş parçası T slot kanallara pabuçlar vasıtası ile pratik bir şekilde istenilen bölgeye sabitlenir.

Kablolu El Çarkı

İletişim bilgilerinizi bırakın, size ulaşalım...


Cnc Router

cnc router, mobilya cnc router, reklam cnc router

cnc ahşap işleme

Kalıp Cnc Router

Ahşap Cnc Router, Marangoz Cnc, Mobilya Cnc Router, Mobilya İşleme, Kapı İşleme, Kapı Cnc Router, Reklam Cnc Router, Döküm Cnc, Döküm Cnc Router